Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203

  • 139 m²

Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 Dubai appartement van 139 m² ligt in de Dubai Marina wijk van Dubai, op 2 km van de Torch en biedt ruimte aan maximaal 8 gasten. Het appartement is gelegen binnen 40 minuten rjden weg van Business Bay Metro treinstation en op een klein stukje lopen van Big 17 Ain Dubai / Madame Tussauds busstation.

Het appartement heeft een balkon, een terras en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort.

Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement is compleet met luxe voorzieningen zoals een sauna voor de ultieme ontspanningservaring.

De accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit 3-slaapkamer appartement ligt op slechts 1 km afstand van Blue Waters Island en op slechts 1 km afstand van het Jumeirah Lake Towers metrostation. Het winkelcentrum Dubai Marina ligt binnen een paar straten van de 3-badkamer accommodatie. Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartementen zijn binnen een korte wandeling van 15 minuten van XLine kabelbaanstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 Dubai
Barsana - Sapphire 3Br Suite - Marina & Sea Views
Mobiele prijsaanbieding

Barsana - Sapphire 3Br Suite - Marina & Sea Views

35 m van de accommodatie
Vacationer Holiday Homes I Gorgeous Studio With City Skyline View I Prime Location In Marina
Mobiele prijsaanbieding

Vacationer Holiday Homes I Gorgeous Studio With City Skyline View I Prime Location In Marina

8.0
Heel goed 12 beoordelingen
64 m van de accommodatie
First Class Studio Luxe Serenity Retreat
Mobiele prijsaanbieding

First Class Studio Luxe Serenity Retreat

9.0
Schitterend 1 beoordeling
214 m van de accommodatie
USD 180 USD 162
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Sauna

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerFED-GAJ-GH45
    Veelgestelde vragen
    • Biedt Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement parkeergelegenheid?
      Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Jumeirah Lake Towers bevindt op 10-minuten wandelafstand van Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement?
      Restaurants in de buurt van Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 appartement zijn onder andere The Market Restaurant & Cafe en Latino Garden restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij het appartement?
      Het appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Ligt dit appartement naast het treinstation?
      Het treinstation Business Bay Metro bevindt zich binnen 31 km afstand van dit appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury 3 Bedroom W Private Jacuzzi In Marina Dec 2203 Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten